Malowanie obrazów intuicyjnych na zamówienie

Malowanie obrazów intuicyjnych na zamówienie

Obraz wyraża określoną wibrację, energię i informację. Mogą być namalowane na zamówienie, z daną intencją, dla osoby, miejsca, przestrzeni.

Obrazy maluje farbami akrylowymi, na podobraziach o różnej wielkości od 20×20, do rozmiarów 120×120, oraz większych. Cena ustalana jest indywidualnie. Jeśli chcesz poznać obrazy, które maluję, zapraszam Cię do galerii:

Czym malarstwo intuicyjne jest dla mnie?

Do malarstwa intuicyjnego zainspirował mnie obraz Hoʻoponopono, który namalowałam dla siebie, kolejnym krokiem był udział w warsztatach vedic art. kursy gry na gongach. Malarstwo intuicyjne jest dla mnie podążaniem za wewnętrznym głosem. Celem jest kreacja, doświadczenie kolejnych, głębszych przestrzeni. Dla mnie jest to poszerzanie świadomości, zgłębianie intuicji, zbliżenie się do naszego pierwotnego stanu. To malowanie bez umysłu, z pola czystej świadomości, poddawanie się temu, co przepływa.. Stawaniem się kanałem, portalem dla informacji które schodzą, mają się rozpakować i zaistnieć.

To nieprzewidywalność kreacji, której trudno nadać jednoznaczny tytuł, określenie. Dlatego też obrazy mogą mieć wiele tytułów. Każdy może w nich zauważyć lub poczuć coś innego. To droga do poznawania swojej energii żeńskiej i męskiej, jej mocy do pierwotnego zapisu, wzorca, matrycy energetycznej każdej istoty, do naszej wewnętrznej głębi i prawdy o sobie. To docieranie do swych głębokich, prastarych, energetycznych warstw istnienia oraz połączenia ze źródłem. Malowanie intuicyjnie wraz z dźwiękami prowadzi mnie w rdzenne, pierwotne rejony siebie jako istoty. Jest jak czytanie prastarej księgi, odkrywanie siebie na nowo.

Malarstwo intuicyjne łącze z aborygeńską sztuką kropkowania, dźwiękiem gongów i mis tybetańskich, oraz innych instrumentów. Jest to głęboka medytacja, cisza, balans, harmonia która stanowi dla mnie pasje do wolności w kreacji. To nowy rodzący się nurt malarstwa pierwotnego, rdzennego, wibracyjnego. To introspekcja i wgląd do wnętrza poprzez sztukę i dźwięk, pozwalająca wyjść z ograniczeń i spojrzeć na sytuacje życiowe z różnych perspektyw.

Beata Sypniewska