O mnie

Beata Sypniewska Moje pasje to praca z sobą, eksplorowanie swojej przestrzeni, która daje mi samopoznanie i jest fundamentem do pracy z ludźmi. Przestrzeń w której się poruszam, to dźwięk ,malarstwo i żywioł wody. Moja domena, to uważność której wciąż się uczę, oraz bycie w zgodzie z sobą. Jestem naturopatą i zajmuję się rozwojem duchowym, poznawaniem świadomości, dotykając przyczyn chorób w oparciu o totalną biologię, czytając mapę doświadczeń która może zawierać traumy, blokady, braki, bagaże itp. zatrzymujące nas w tym samym miejscu.

Uważam że niczym się pomiędzy sobą nie różnimy, poza doświadczeniami które wybieramy. Często zapominając kim jesteśmy, tkwimy w zapętleniach energetycznych…Wspieram śmiałków w ich powrocie do siebie. Wiem, że każdy ma wystarczający potencjał do kreacji lecz może w różny sposób go eksplorować. Jeśli nie płyniemy w zgodzie z sobą, wszechświat postawi nam takich nauczycieli na drodze, którzy nam to pokażą. Z poziomu takiego zrozumienia pracuję z ludźmi.

Maluję obrazy intuicyjne , dotykające sztuki kropkowania aborygeńskiego. Obrazy zawierają przesłania i informacje, które często odczytywane są przez oglądających. Prowadzę zajęcia z malarstwa dla różnych grup wiekowych. Gram na gongach i misach podczas relaksów i całonocnych pudży gongowych oraz prowadzę kursy nauki gry na gongach. Zajmuję się masażami misami oraz kursami masażu. Realizuję sesje w misie XXl- Bramie Dźwięku, do której wchodzi się i doświadcza mocnych wibracji i kąpieli transformacyjnych.

Prowadzę sesje uwalniające, rozpakowujące z bagaży, które nosimy nie tylko z tego życia. Jestem zwolennikiem pracy z sobą, którą dzielę się podczas spotkań z przestrzenia serca „Piechur”.

W swoim życiu zwykle podążam za impulsem i robię rzeczy które nie koniecznie są wytłumaczalne dla umysłu, zrozumienie przychodzi z czasem. Uczę się bycia w przepływie , na właściwej ścieżce i wiem że taka nauka się nie kończy, bo definiuje ją uważność w każdej sekundzie i przejawianie siebie…a każda sekunda w teraz definiuje gdzie będę w kolejnej… Więc wiem, ze nic nie jest na stałe, żaden stan który osiągamy.

Wchodzenie w głąb siebie i poznawanie swoich przestrzeni to dla mnie klucz Istnienia. Rozumienie kim jestem, czym jest zaufanie do siebie stanowi dla mnie ogromną wartość, bo wiem że jego utrata może spowodować nieobliczalne skutki . Tak więc staram się robić to co czuję i podążać za swoją prawdą . Dotykałam w tym życiu różnych prawd które prowadziły mnie i były dla mnie przewodnikami na jakiś czas. Wiem, że głęboko w sobie mamy zapis wszystkiego czego potrzebujemy i tam jest nasza wewnętrzna prawda, której każdy może dotknąć. By tego doświadczyć potrzebna jest otwartość, gotowość, decyzję oraz podjęcie działania. Czasami wymaga to pracy bo na ubieraliśmy na siebie tego co nie nasze, ufając że jest nam to potrzebne.

Wiem że każdy w swoim czasie może Doświadczyć pełni siebie. Wówczas wszystko co wokół nas, będzie tym co tej pełni towarzyszy, jako przejaw obfitości a nie jako uzupełnienie braku, którego wcześniej mogliśmy doświadczać.

Dźwięk i malarstwo i praca z partnerami duchowymi jest dla mnie właśnie odkrywaniem świata wibracji i energii, materii i poznawaniem siebie na nowo. Ważny jest dla mnie wodny świat, nurkowanie, obcowanie z delfinami. Fascynują mnie humbaki i wieloryby i podróże. Uwielbiam czekoladę i słońce.

Beata