Warsztaty Malarsko Dźwiękowe Dla Dzieci i Młodzieży

Jeśli chcesz zainspirować swoje dziecko nietuzinkowym spędzeniem czasu w sposób kreatywny, możesz zapisać je na zajęcia, wspólnie spędzić czas z dzieckiem lub zorganizować nieprzewidywalne urodziny dziecku a może sobie??

Czego można doświadczyć?
-uwolnienia kreacji
-dobrej zabawy z farbami
-poznania materiałów plastycznych i narzędzi oraz ich zastosowania
-nauką bycia w uważności
-zaskakujących dźwięków gongów, mis, bębnów i innych instrumentów etnicznych
-poznania
-spędzenia czasu w relaksującej atmosferze
-być może nowych inspiracji na spędzanie czasu wolnego?

3h warsztat tematyczny dla dzieci i młodzieży – malarstwo intuicyjne, aborygeńska sztuka kropkowania wraz z koncertem/relaksem gongów i mis wraz z instruktarzem gry/ cena od osoby ( z materiałami: farby, podobrazia, drewniane podkłady, narzędzia potrzebne do malowania). Terminy do ustalenia. 

Gotowy na przygodę?

Malarstwo intuicyjne jest twórczością uwalniającą od ograniczeń, kreacją z przestrzeni serca i intuicji. Malarstwo intuicyjne łączę z aborygeńską sztuką kropkowania, rozpoczętą rozrysowywaniem. Relaks w dźwiękach gongów i mis, to poddanie się przyjemnym doświadczeniom, które niosą za sobą dźwięki i wibracje . Dźwięk gongów i mis działa na poziomie komórkowym i ma bardzo duży wpływ na organizm fizyczny i energetykę, uwolnienie z tego, co nas blokuje. Jest jak balsam dla ciała i ducha. Łagodzi stres, napięcia wewnątrz ciała, relaksuje i wycisza. Połączenie malarstwa z dźwiękiem, daje nam piękną przestrzeń do wspólnej eksploracji

Zapraszam.
Beata