photo 2023 06 08 10 52 49 1

Zapraszamy na pierwszą pudże w hamakach. Przestrzeń dla Was będzie pracowała o wiele dłużej niż myślicie bo miesiąc…to czas w którym dźwięki będą nadal w Waszym polu. Oddziaływanie dźwięków jest znane od dawna. Działa na wielu poziomach relaksacyjno, uzdrawiajaco, harmonizujaco. Dodatkowo będzie misa kręgosłupowa – brama dźwięku która powędruje po sali, tak więc czeka Was bogactwo etnicznych dźwięków. GOTOWY NA PRZYGODĘ?? Opłata za udział 350zl. zapraszamy Beata Sypniewska i Tomasz Hundt zapisy 601-076-501

Całonocne Pudże Gongowe

Całonocne sesje gongowe trwają od godz. 22.00 do 6.00. jest to głęboki relaks spędzany w całonocnej kąpieli. Dodatkowo przed i po sesji można doświadczyć kąpieli w misach kręgosłupowych, tak zwanych bramach dźwięku, oraz odczuwania misy sercowej położonej na ciele. Zwykle uczestnicy zasypiają. Nie ma to znaczenia, gdyż dźwięk i wibracja robią swoje. Często zanika poczucie czasu, pojawiają się różne doznania. Nocna kąpiel to osiem godzin dźwięków, wibracji i potężnej energii, która ma za zadanie uwolnić ciało fizyczne i energetyczne od nadmiaru emocji, negatywnych myśli, blokad energetycznych, blokad w ciele fizycznym. Odziaływanie takich dźwięków na ciało fizyczne oraz pole energetyczne to ok 30 dni. 

Odbiór całonocnych dźwięków to relaks, transformacja. Zwykle pojawia się temat prowadzący, związany z przemianą nas samych, otwarciem, świadomością.
Zapraszam do zapisów.

Zabierz ze sobą śpiwór, koc, poduszkę, wygodny strój, obuwie zmienne oraz drobne przekąski na śniadanie. Uczestnicy spędzają sesję na wygodnych materacach. Przestrzeń dla uczestników na integrację i przegadanie wrażeń przy śniadaniu jest do godz. 9.00.

Jeśli oferta Cię zainteresuje skontaktuj się ze mną.

Koszt udziału 250zł
Realizatorzy
Beata Sypniewska i Joanna Idczak